Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Najhorsia je mlciaca vacsina...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 8. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Deťom by sme mali ísť vhodným príkladom. Je ním starosta Holička?

Miloš MajkoDátum14. 05. 2018 14:11:45Témaobec Šintava
200

Šintava  |  V mojom predchádzajúcom článku z rokovania OZ, sa v diskusii objavili dva či tri príspevky čitateľov  SOL týkajúce sa počtu uverejnených fotografií starostu obce Miroslava Holičku. Nie, nebola to náhoda, ale úmysel. Keďže starosta a štatutár obce Holička pravidelne z OZ v bode programu "diskusia občanov" uteká a nie je ochotný komunikovať o problémoch obce a dokonca ani škodách spôsobených občanom jeho  nekompetentným rozhodovaním a konaním a správa sa arogantne, rozhodol som sa aj týmto spôsobom občanom priblížiť to, čo som sa dozvedel telefonicky a z rozhovorov jemu blízkych ľudí. Totiž, jeho správanie a verejné vystupovanie sa povedané sušne - vymyká z normálu.

Ďalším príspevkom je fotografia z pietneho aktu kladenia vencov pri príležitosti oslobodenia obce.

Starosta Holička sa ani na takomto pietnom mieste za prítomnosti štátnej tajomníčky, zástupcov veľvyslanectva Ruskej federácie a ďalších prítomných, nedokáže správať tak, ako každý normálny človek očakáva od starostu, štatutára a reprezentatna obce.

Miroslav Holička aj tu posmešne gestikuloval, smial sa  a svojimi grimasami znižoval vážnosť tejto akcie. Je len otázkou, ako asi môžu učiteľky, či riaditeľ základnej školy vyžadovať od prítomných detí úctu a vážnosť, keď ju neprejavuje a teda ani nemá samotný starosta obce Holička? 

Ešte stále si starosta Holička neuvedomuje, že jeho správanie na verejnosti je len a len jeho vizitkou, no na slávnostných akciách robí ako predstaviteľ obci hanbu?


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign