Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Najhorsia je mlciaca vacsina...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 8. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

TRANSPARENTNÁ SAMOSPRÁVA o Šintave, opäť v schránkach obyvatelov obce.

Miloš MajkoDátum29. 10. 2018 13:33:57Témaobec Šintava

Šintava  |   Počas tohto víkendu si obyvatelia obce Šintava  vo svojich poštových schránkych mali nájsť  októbrové číslo tlačeného časopisu  TRANSPARENTNÁ SAMOSPRÁVA. S problematikou samosprávy Šintavy vyšlo po druhý raz a mapuje dianie v nej od vydania čísla pre túto obec prvého, teda  asi dva roky.

Aj v tomto časopise nájdete všetko podstatné i keď niekedy len ťažko pochopiteľné, čo by mali občania o volených zástupcoch vedieť. Určite zaujmú našťastie len vybrané výroky starostu a štatutára obce Miroslava Holičku, ktorý aj v druhej polovici volebného obdobia na rokovaní obecného zastupiteľstva neváhal  osočovať poslancov, prítomných občanov a dokonca poslanca   Ing. PhDr. Jána Šimulčíka, PhD., vedca, uznávaného historika, vysokoškolského pedagóga a autora 8 kníh, verejne nazývať chudákom a idiotom

Aj občania nečítajúci internetové SeredOnLine.sk sa dozvedia, že starosta Holička opätovne nekonal v súlade so zákonmi SR, ako hral hrdinu a chcel občanom protizákonne odpojiť dodávku pitnej vody a ako uplne bez hanby a rešpektu verejne vyhlási, že upozornenie prokurátora je hlúposť.

Čitatelia sa môžu pobaviť aj na fotografiách z oslavy konanej v základnej škole. Práve pozadie financovania tejto oslavy podľa našich informácií doteraz riaditeľ ZŠ  Dr. Martin Bodis, PhD. nezverejnil. Čo pred rodičmi a verejnosťou tají?

Pravideľných čitateľov SOL nové vydanie TS asi neprekvapí, keďže články boli už publikované, no aj oni si niektoré z nich možno radi pripomenú v skrátenej verzii s vypichnutím toho najdôležitejšieho. Prirodzene, TS v tlačenej podobe je určená hlavne starším občanom, pre ktorých sme prispôsobili aj veľkosť písma. 

- - -

Keďže ako vydavateľ časopisu  TRANSPARENTNÁ SAMOSPRÁVA  za publikovanými informáciami stojím (ich relevantnosť si môžete preveriť presmerovaním na SOL prostredníctvom načítania  QR kódu pri článkoch), rovnako ako po vydaní prvého čísla aj teraz  budem niektorý z pracovných dní hodinu osobne k dispozícii prípadným záujemcom o dovysvetlenie nepochopenej problematiky na mieste, ktoré (vrátane času) cez  SOL oznámim.

V prílohe (súbor PDF)  nájdete elektronickú verziu časopisu. Týmto verejne dávam súhlas na šírenie tohto diela s označením zdroja a to aj na sociálnych sieťach.

Prajem príjemné čítanie a nepochybne aj zábavu.

- - -

Prvé číslo časopisu   TRANSPARENTNÁ SAMOSPRÁVA   vydané o šintavskej samospráve nájdete tu:  http://www.seredonline.sk/clanky/transparentna-samosprava-sintava-otvorene-alebo-co-v-sintavskom-spravodaji-nenajdete/


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign